Skip to main content
bio-eko-it

Informacija apie įmonę

By Agosto 7, 2016Gennaio 26th, 2022No Comments

Esame medžio granulių ir RUF medžio pjuvenų briketų gamintojas ir tiekėjas, taip pat malkų ir granulinių krosnių platintojas ES šalyse.
Mūsų siūlomos PREMIUM granulės yra aukštos šiluminės vertės (apie 18,391 kJ/kg) ir nedidelio peleningumo: 0,2-0,5%. Gamyboje naudojame rinktinę, smarkiai susmulkintą ir sausais garais apdorotą aukščiausios kokybės medienos medžiagą, t.y. spygliuočių pjuvenas (pušis).

Jums siūlomas granules gaminame dideliu slėgiu suspaudžiant medienos apdorojimo atliekas. Šio proceso metu nenaudojama derva, kadangi ligninas – būdamas vienas pagrindinių medienos sudedamųjų elementų – šildymo metu pasižymi klijavimo savybėmis. Dėl to kūrenant granulėmis namuose nejaučiami nemalonūs kvapai. Be to, toks kuras yra ekologiškas ir neskleidžia CO2.

Dėl savo formos, t.y. smarkiai suspaustos lygių sienelių velenėlės, granulės atsparios bet kokiems puvimo procesams, nesugeria aplinkoje esančios drėgmės, kas galėtų sumažinti kuro kaloringumą. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad granulės turi aukštą energetinę vertę (apie 4,96 kWh/kg), o tai reiškia, kad šiluma atiduodama greitai, tuo pačiu geritai įšyla katilas ar krosnelė, atitinka griežtas leistino drėgnumo, peleningumo ir pašalinių mikroelementų normas.

Savo asortimente turime PREMIUM granules, atitinkančias Europos normos EN 14961-2:2011 EN plius A1 kokybės klasę, kuri reiškia aukščiausią kokybę.

Rinkdamiesi PREMIUM granules:

  • Būsite tikras, kad kuras pagamintas iš švarių pjuvenų be žievės, smėlio ir cheminių elementų
  • Būsite tikras, kad nenuodijate savęs ir kitų
  • Būsite tikras, kad sukūrensite tik tiek granulių, kiek Jums reikia dėl užtikrinto ir aukšto kuro kaloringumo
  • Būsite tikras, kad Jūsų eksploatuojamas šiluminis įrenginys veiks be kliūčių, o jo priežiūra bus patogi

Visiems partneriams užtikriname siūlomų prekių ir paslaugų patikimumą ir profesionalumą. Nuolat tobuliname produktų kokybę, pristatymo terminus, nes klientų pasitenkinimas yra mūsų didžiausia vertybė.

Užtikriname:

  • Transportavimą – ES ribose
  • Palankias kainas – Kokybė ir kaina tai mūsų privalumai
  • Nuolaidų sistemą – pastoviems klientams
  • Skaidrias sąlygas – Nuolatinis tiekimas laiku

Įmonės misija:

Mūsų misija yra klientų patenkinimas. Pasiekiame tai, pristatydami mūsų platintojams ir klientams inovatyvius, ekologiškus ir aukštos kokybės produktus palankiomis kainomis. Papildoma vertybė mūsų klientams yra aukščiausios kokybės aptarnavimas. Visa tai turi užtikrinti, kad mūsų sutartininkai bus visiškai patenkinti bendradarbiavimu.
Mūsų misija taip pat yra produktų asortimento didinimas, kad kompleksiškai ir pilnai patenkintume energetinio sektoriaus biomasės poreikį ir žemės ūkio sektoriaus gyvulininkystėje naudojamų produktų poreikį tuo pačiu daugiausiai išnaudodami vidaus šalies žemės ūkio kilmės žaliavas.
Savo veikloje vadovaujamės gamybinio autonomiškumo principu, pradedant nuosavu žaliavų šaltiniu, pažangia technologine baze ir baigiant ilgalaikiais pardavimų kanalais ir prekybos santykiais.

Įmonės tikslai:

Pagrindinė ir prioritetinė mūsų veiklos kryptis yra energetinio ir žemės ūkio sektoriaus aprūpinimas biomase. Mūsų Klientų poreikių patenkinimas ir kokybės reikalavimų išlaikymas tiekiant biomasę yra mūsų įmonės vystymosi pagrindas.
Mūsų strateginis ir ilgalaikis tikslas yra sistemiškas žemės ūkio rinkos ir atsinaujinančių energijos šaltinių rinkos dalių didinimas.